WYNAJEM PRZESTRZENI

Zapraszamy do wynajmu wnętrza galerii mieszczącej się w zabytkowym, 130-letnim budynku dawnego Towarzystwa Akcyjnego Wróblewski & S-ka na warszawskiej Pradze.

Kamienica przy ul. Inżynierskiej to miejsce łączące postindustrialny charakter z nowoczesnym designem. Ceglane wnętrze, klimatem odwołujące się do charakteru dzielnicy, jednej z niewielu, w których zachował się i nadal funkcjonuje układ kamienic oraz obiektów poprzemysłowych z końca XIX i początku XX wieku, poddano architektonicznemu liftingowi - zderzono z chłodnym, minimalistycznym wystrojem.

Dysponujemy dwoma lokalami o łącznej powierzchni ponad 300 m2. Sala konferencyjna mieszcząca się na 3 piętrze kamienicy to doskonała przestrzeń do zorganizowania firmowego bankietu, konferencji lub biznesowego spotkania. Wyposażona jest w komplet  sprzętu prezentacyjnego - 2 projektory multimedialne, flipchart, ekran ścienny i ekran mobilny. Lokal mieści maksymalnie 100 osób.

Charakterystyczna 150-metrowa powierzchnia sali wystawienniczej oferuje ogromne możliwości adaptacyjne, często wykorzystywane przez firmy z zewnątrz na prowadzenie szkoleń, realizację filmów, programów telewizyjnych i reklam, sesje fotograficzne, akcje promocyjne, prowadzenie aukcji dzieł sztuki i koncerty. Galeria znajduje się na półpiętrze kamienicy przy ul. Inżynierskiej 3. Posiada trzy wejścia. W środku jest ruchoma stalowa ściana, która w zależności od ustawienia może dzielić lokal na dwie mniejsze sale lub optycznie otworzyć przestrzeń. Podobnie jak sala konferencyjna, lokal wyposażony jest w meble projektu Mirosława Nizio, założyciela pracowni Nizio Design International. W przypadku wynajmu galerii pod kątem przyjęcia na stojąco, maksymalna liczba osób to 100. Liczba miejsc siedzących w ustawieniu teatralnym to 80.

Oferujemy wysokiej jakości catering zaprzyjaźnionej restauracji Klonn. Oferty cateringowe dostosowujemy do zapotrzebowania najemcy. Możliwe jest dowolne zaaranżowanie przestrzeni pod kątem wynajmu, jak również wypożyczenie wybranych egzemplarzy mebli projektu Mirosława Nizio. Ochrona lokalu (lub budynku w przypadku wynajmu obu lokali) leży po stronie najemcy. Usługa sprzątania jest dodatkowo płatna.

Lokalizacja: prawobrzeże, przy głównym węźle komunikacyjnym (pl. Bankowy - Stare Miasto - Dworzec PKP Wileński), blisko centrum handlowego, banków, urzędów i studia TV.

Standard: meble, kameralne oświetlenie oraz doskonałe nagłośnienie, bezpłatny dostęp do WiFi oraz podstawowych sprzętów multimedialnych (projektor, flipchart, mikrofon), lodówka, czajnik, ekspres do kawy.

Terminy wynajmu: Od poniedziałku do niedzieli według indywidualnych ustaleń.